ZÁPORNÉ IONTY = VZDUŠNÉ VITAMÍNY
Pokud byste hledali místo na této planetě, kde je nejzdravější vzduch, pravděpodobně bychom vás poslali co nejblíže k velkým Niagarským vodopádům. Udává se, že množství záporných iontů (tzv. Vzdušných vitamínů) se zde pohybuje okolo 100 000 na cm3. Každý už zažil "čistý vzduch", například po bouři.
Proč jsou záporné ionty (vzdušné vitamíny) pro náš lidský organismus tak důležité?
Záporné ionty podporují regeneraci organismu, zejména hojení tkání a jizev. Působí jako vzdušné antihistaminikum - antialergikum. Upravují se hladiny vazoaktivních látek - jsou to látky, zodpovědné za propuknutí a průběh alergické reakce a astmatického záchvatu.

Vlivem dlouhodobého působení záporných iontů dochází k příznivým změnám ve složení a vlastnostech krve.
Záporné ionty posilují buněčnou činnost a zlepšují vstřebávání výživných látek. U lidí s vysokým krevním tlakem dochází k jeho snížení.
Záporné ionty výrazně zlepšují aktivitu srdečního svalu, podporují rekonvalescenci pacientů se zvýšeným krevním tlakem, s nemocemi srdce, cév a mozkovou mrtvicí.

Záporné ionty působí na citlivost nervových zakončení, čímž přímo a rychle - během několika hodin - příznivě ovlivňují paměť. Pozitivně působí i na přenos elektrolytů, čímž zvyšují přenos elektrických impulsů, napomáhají komunikaci mezi pravou a levou hemisférou a měřitelně zlepšují analytické myšlení. Podle Wegenera, až o 10 IQ bodů. Komunikace pravé a levé hemisféry je velmi důležitá pro koordinaci pohybu a pro dobu naší reakce na podnět. Výzkumníci vozů Toyota v roce 2004 zjistili, že vdechování vzdušných záporných iontů zlepšuje řidičské schopnosti, snižuje únavu až o 40% a snižuje počet chyb u řidičů až o 57%. Hned v následujícím roce začaly do nejluxusnějších modelů montovat zařízení na produkci záporných iontů.

Záporné ionty prokazatelně optimalizují produkci serotoninu - hormonu štěstí. Nejen v USA, Anglii a Austrálii se proto vzdušné záporné ionty používají při léčbě lehčích a středních forem depresí a velmi účinně při léčbě sezónních depresí. Tím, že upravujeme hladinu serotoninu, upravujeme také výkyvy nálad a chuti na jídlo. Je totiž známo, že ve více než 70% případů má nadváha psychický základ. Konzumací sladkých potravin si člověk navozuje pocit spokojenosti a zahání stres. Nakonec se z ní stává závislost, a protože cukr je legální drogou, čelíme epidemii nadváhy. Tím, že upravíme hodnotu serotoninu v organismu, snížíme zbytečnou konzumaci cukru. Navíc Záporné ionty urychlují metabolismus.

Podle studií provedených v USA, je dezinfekční účinnost záporných iontů až 98% a snižuje pravděpodobnost nákazy vzdušnou cestou až o 80%. V dnešní době chřipkových epidemií a zánětů horních cest dýchacích, snižuje Therapy Air iOn obsah bakterií a virů uvnitř místností. K dezinfekčnímu účinku dochází již po několika minutách provozu.

Vzdušné záporné ionty upravují pH krve směrem k zásadité reakci, což snižuje ukládání cholesterolu, zvyšuje odbourávání tuků, působí proti dně, tj revmatického zánětu kloubů, který je způsoben vylučováním kyseliny močové do kloubní chrupavky.
BYLO PROKÁZÁNO, ŽE ZÁPORNÉ IONTY:
zvyšují tělesnou energii
zlepšují krevní oběh
zlepšují metabolismus
posilují imunitní systém
zabraňují vzniku mnoha onemocnění
zmírňují symptomy alergií, astmatu a onemocnění dýchacích cest
urychlují proces zotavení
zmírňují bolesti hlavy
neutralizují důsledky stresu
pomáhají odstraňovat strach a deprese
zlepšují vaši náladu
pomáhají obnovit zdravý spánek
omlazují tělo
pomáhají zvyšovat koncentraci a zlepšují paměť
stimulují tvořivost a duševní schopnosti
315f3514ccd54b97854e1559bd07fb79.jpg
mf_315704516_b38dc403d5be4d5abc54af9b7c123f39.jpg
Co by měla mít kvalitní čistička vzduchu?
- Vzduchový výkon minimálně 300 m3/h
- Alespoň pět úrovní filtrace vzduchu , čím větší plocha filtrů, tím lépe
- Více rychlostních režimů s automatickým vyhodnocením kvality vzduchu
- Tichý chod
- Nízkou spotřebu energie
- Zabudovaný ionizátor pro svěží vzduch a podporu čištění
- Systém filtrace, který odstraní i drobné prachové částice o velikosti 0,3-10 um.

Kontaktujte nás / Contact us

Team 4 blue.jpg

SÍDLO

EMAIL a TELEFON

IČ a BANKA

BGMF Solution, s.r.o.,
Václava Trojana 1504/10,
Uhříněves, 104 00 Praha
info@bgmfsolution.com
www.bgmfsolution.com
+420 252 548 186, +420 227 031 838
IČO: 04105613, DIČ: CZ04105613
Fio banka, a.s. 2300801298 / 2010
IBAN: CZ4820100000002300801298

Napište nám / Write us

logoft.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one