FAKTA O KTERÝCH BYCHOM VŠICHNI MĚLI VĚDĚT ...
Snadná instalace, používání i údržba:
Edel Wasser není napájen elektřinou . Pracuje na bázi tlaku vody ( reverzní osmóza ) , a šetří tak peníze , energii i životní prostředí , a poskytuje neustálý přísun čiré ​​vody k uspokojení všech vašich potřeb - pití , mytí , vaření , čištění ...
Štíhlý , kompaktní a moderní design přístroje šetří místo a je ozdobou jako pracovní desky nebo jakéhokoliv místa , kde je nainstalován .

Šetří peníze za balenou vodu :
Vždy spolehlivý a hospodárný , s Edel Wasser ušetříte na balené vodě . Už nemusíte kupovat žádné další drahé PET lahve s vodou . Šetří vaše peníze i životní prostředí .

Speciální funkce :
Funkce kontinuální extrakce - Úplným stlačením páky bude voda téct z Edel Wasser nepřetržitě . To je vhodné pro plnění větších nádob , např . na vaření .
Funkce stále stejného tlaku vody - V oblastech s vysokým tlakem vody si Edel Wasser reguluje svůj vnitřní tlak vody tak , aby se zajistilo , že nedojde k žádnému poškození činnosti zařízení .
Uzavřená nádrž zabraňuje sekundárnímu znečištění - Edel Wasser poskytuje zvláštní hygienickou ochranu s uzavřenou strukturou vnitřní nádrže vody . To chrání před sekundárním znečištění , jako je prach , parazity nebo cizí tělesa .
Antibakteriální systém v nádrži s vodou - Antibakteriální filtr obsahuje stříbro , o kterém je známo , že inhibuje rozmnožování mikroorganismů a udržuje neporušenost filtru .
Elegantní design - Kompaktní a elegantní design je vhodný do každého stísněného prostoru ve vaší kuchyni .
Proces filtrace vody - 5 kroků , 4 filtry
Proces filtrace vody
Proces filtrace vody
Proces filtrace vody - 5 kroků , 4 filtry:

1-2. krok FILTER NEO - SENSE
Filtr Neo - Sense snižuje hladinu chlóru, odstraňuje zápach a těkavé organické sloučeniny ( VOC ).

3. krok MEMBRÁNOVÝ FILTR
Membránový filtr na principu reverzní osmózy snižuje koncentrace látek znečišťujících vodu , jako je pětimocný arsen , baryum , kadmium , selen, radium 226/228, trojmocný chróm, šestimocný chrom, olovo, dusičnany / dusitany.

4. krok FILTER INNO - SENSE
Filtr Inno - Sense snižuje koncentrace látek uvolňujících zápach a zlepšuje chuť vody. Omezuje také koncentraci chloru a těkavých organických sloučenin ( VOC ).

5. krok ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTER
Antibakteriální filtr obsahuje stříbro, které je známé svými antibakteriálními vlastnostmi, inhibuje rozmnožování mikroorganismů a udržuje neporušenost filtru.
Kde načerpáme vodu, kterou naše tělo potřebuje každý den? Samozřejmě pitím, jídlem a dokonce i dechem. Ale tělo vodu během dne i vylučuje. Ideální k udržení harmonické rovnováhy je proto pravidelné doplňování té nejdůležitější tekutiny - čerstvé pramenité vody.
voda.png
* endogenní voda: náš organismus produkuje sám vodu prostřednictvím spalování uhlohydrátů a tuků

Kontaktujte nás / Contact us

Team 4 blue.jpg

SÍDLO

EMAIL a TELEFON

IČ a BANKA

BGMF Solution, s.r.o.,
Václava Trojana 1504/10,
Uhříněves, 104 00 Praha
info@bgmfsolution.com
www.bgmfsolution.com
+420 252 548 186, +420 227 031 838
IČO: 04105613, DIČ: CZ04105613
Fio banka, a.s. 2300801298 / 2010
IBAN: CZ4820100000002300801298

Napište nám / Write us

logoft.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one