SPOKOJENOST NAŠICH PARTNERŮ
Vzhledem k citlivosti tématu uvádím na požádání klientů jen iniciály jejich jmen.
S pomocí projektu “ZDRAVÁ FIRMA VÁŠ DRUHÝ DOMOV“ jsem učinil cenové srovnání jednorázového nákupu zlata přes rakouskou Partner Bank a jedné z největších bank v ČR. Rakušané byli levnější. Zlato jsem si mohl sám převzít a odnést domů. Doporučuji.

František R. z Olomouce
Díky panu Zárubovi jsem se zorientoval v oblasti investování a jakým způsobem je pro mě vhodné dlouhodobě spořit. Oslovil jsem ho proto, že standardní bankovní produkty v ČR mě dostatečně nechrání proti možné měnové reformě a znehodnocování peněz, ovšem zlato ano. Jsem spokojený.

Pavel H. z Liberce
Byli jsme dlouholetými klienty stavební spořitelny. Líbil se nám úrok 4% ročně, který jsme měli. V roce 2015 však přišlo nemilé překvapení, spořitelna snížila úrok na 2% ročně. Byli jsme zklamáni a začali proto hledat jiné možnosti. Vnučka navštěvuje mateřskou školku, která je zapojená do projektu “ZDRAVĚJŠÍ ZDRAVÍ DĚTEM“, který umožňuje spoření do investičního zlata. O této možnosti jsme slyšeli již i od našeho souseda. Oslovilo nás, že investiční zlato je i pro lidi, kteří zrovna nemají mnoho peněz. A navíc, s Českou korunou to vypadá všelijak… Rozhodli jsme se, že zajistíme vnoučatům raději spoření ve zlatě, ať jim po babičce a dědečkovi něco cenného zůstane.

Petra V. z Prahy
Firma ve které pracuji, se nedávno zařadila do projektu “ZDRAVÁ FIRMA VÁŠ DRUHÝ DOMOV“. Díky tomu jsem navštívila jejich stránky: www.bgmfsolution.com. Zde mě zaujala jedna z možnosti spoření do investičního zlata prostřednictvím rakouské banky. V Rakousku jsem pracovala a s místními bankami mám jen ty nejlepší zkušenosti. Chtěla jsem investovat do zlata, ale nevěděla jsem jak. Proto mě příjemně překvapila profesionalita a rychlost řešení pana Záruby.

Libuše L. z Prahy
K dcerce se nám ještě narodila dvojčátka. Začali jsme proto hledat finanční produkt, na který bychom mohli dětem dlouhodobě spořit. Měli jsme nepříjemné vlastní zkušenosti s investičním životním pojištěním. Dostali jsme zpět výrazně méně, než jsme na začátku vložili. O zlatě jsme slyšeli. Byli jsme přesvědčeni že to je jen pro “movitější klienty“. Díky panu Zárubovi z projektu “ZDRAVĚJŠÍ ZDRAVÍ DĚTEM“, který nám ukázal, že můžeme měsíčně dávat i menší částky peněz, si tak budujeme svůj zlatý rodinný poklad. Děkujeme.

Kristýna T., Slapy
pb-logo11.jpg
images3.jpeg
Argor_Heraeus_stamp.gif
start_logo.jpg

Kontaktujte nás / Contact us

Team 4 blue.jpg

SÍDLO

EMAIL a TELEFON

IČ a BANKA

BGMF Solution, s.r.o.,
Václava Trojana 1504/10,
Uhříněves, 104 00 Praha
info@bgmfsolution.com
www.bgmfsolution.com
+420 252 548 186, +420 227 031 838
IČO: 04105613, DIČ: CZ04105613
Fio banka, a.s. 2300801298 / 2010
IBAN: CZ4820100000002300801298

Napište nám / Write us

logoft.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one